Pojazdy

Sprawdź ofertę samochodów Rent a Car Silver Szczecin!

W wypożyczalni Rent a Car  każde auto to bezpieczny, komfortowy, dobrze wyposażony, sprawny technicznie, sprawdzony, ale również efektownie wyglądający samochód. Wynajem, który proponujemy naszym Klientom – turystom odwiedzającym Szczecin bądź mieszkańcom miasta – oparty jest o wcześniej ustalone, niezwykle przejrzyste i właściwie zabezpieczające obie strony transakcji warunki. Pobieramy kaucję za wynajem, którą zwracamy w całości po odebraniu samochodu i sprawdzeniu, że wszystkie warunki zwrotu zostały dotrzymane.

Nasza flota obejmuje 20 w pełni ubezpieczonych pojazdów różnych marek (Ford, Renault, Citroen, Peugeot, Nissan, VW, mercedes, Toyota, Chrysler, Opel) klimatyzowanych i wyposażonych w nawigację. W ofercie mamy samochody o różnych pojemnościach silników, z manualną skrzynią biegów oraz ze skrzynią automatyczną. Dla wynajmujących, którzy potrzebują przewieźć towary oddajemy do dyspozycji m.in. auto dostawcze, dla podróżujących z większa liczbą bagażu – samochód kombi z obszernym bagażnikiem. Mamy też auto doskonałe na podróże dla nieco większych grup – mieszczące 9 osób. Większość naszych samochodów to pojazdy kilkuletnie. Wszystkie auta mają doskonały, potwierdzony odpowiednimi badaniami stan techniczny i są bardzo dobrze utrzymane zarówno w środku, jaki na zewnątrz.

Jeśli interesuje Was sprawdzony samochód na wynajem, Szczecin jest natomiast miejscem, w którym wypożyczenie będzie dla Państwa najbardziej korzystne pod względem lokalizacji, zapraszamy do Rent a Car